Konspol

Aktualności

20.03.2019 Przywitaj z nami wiosnę!

Owoce dla każdego!

01.03.2019 Marka Konspol sponsorem głównym IX Turnieju Sokolika

Międzynarodowy Turniej Sokolika to święto młodych piłkarzy z całej Europy, którzy w dniach 8-9 czerwca 2019 roku spotkają się w Starym Sączu, by walczyć o puchar. W tym roku sponsorem głównym wydarzenia została firma Konspol. Zapowiada się weekend najlepszych sportowych emocji.

15.02.2019 Najlepszy produkt według konsumentów

W ogólnopolskim badaniu konsumenckim przeprowadzonym przez instytut badawczy GFK Polonia konsumenci docenili nasze oryginalne pierożki CHINKALI. Celem badania było zidentyfikowanie, które nowe produkty FMCG zasługują na miano najlepszych. Zwycięzców wybrali konsumenci ankietowani przez instytut GfK Polonia. Znak Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów® już od ośmiu lat wyróżnia najbardziej udane premiery rynkowe na półkach sklepów.

05.02.2019 Produkt "Frytki z kurczaka” wyróżniony w badaniu Najlepszy Produkt - Wybór Konsumentów 2019.

Produkt "Frytki z kurczaka” wyróżniony w badaniu Najlepszy Produkt - Wybór Konsumentów 2019.

01.02.2019 Poprawa bezpieczeństwa użytkowników floty firmowej wspólnym celem Konspol i PZU

Konspol Holding otrzymał 10 000 złotych dofinansowania z Funduszu Prewencyjnego PZU SA na działania mające poprawić bezpieczeństwo pracowników korzystających z aut służbowych. Niemal 90% środków zostało przeznaczone na doskonalenie praktycznych umiejętności użytkowników floty firmowej w zakresie reagowania na nagłe i potencjalnie niebezpieczne sytuacje na drodze.

31.01.2019 Informacja dla Klientów Konspol Holding

Konspol Holding został wczoraj poinformowany, iż partia mięsa wołowego zakupionego przez firmę jako składnik wyrobów gotowych lub wędlin pochodziła z ubojni, która została przedstawiona w reportażu telewizyjnym jako sprzedająca również mięso zwierząt chorych.

22.11.2018 Konspol wspiera akcję MOTOMIKOŁAJE

Konspol wspiera akcję MOTOMIKOŁAJE.