Konspol

Aktualności

19.09.2018 Konspol na Kongresie Eksportu Spożywczego

25 września 2018 roku Konspol będzie gościł na Kongresie Eksportu Spożywczego w Warszawie.

14.09.2018 Właściciel Grupy KONSPOL - rodzina Pazganów, wybiera Cargill, globalnego lidera branży, jako gwaranta dalszego rozwoju firmy.

W dniu 13 września br. doszło do zawarcia porozumienia w sprawie przejęcia podmiotów działających w ramach Grupy KONSPOL przez amerykański koncern Cargill. Właściciele KONSPOLU zdecydowali o pozyskaniu zewnętrznego inwestora, aby zapewnić firmie dalszy dynamiczny rozwój w obliczu postępującej konsolidacji rynku.

14.09.2018 Konspol partnerem The Color Run 2018 w Gdyni

Marka Konspol, jako sponsor The Color Run 2018, przygotowała dla biegaczy i kibiców wiele atrakcji.

04.09.2018 Konspol startuje z kampanią outdoorową ŻARŁAKÓW

Wraz z początkiem września w największych miastach Polski pojawią się billboardy promujące produkty ŻARŁAKI firmy Konspol. Działania kierowane są do mam – decydentek zakupowych, które dbają o to, by ich dzieci jadły zdrowo i smacznie. Kampania outdoorowa przypominająca o linii produktów dla dzieci potrwa dwa tygodnie.

04.09.2018 Firma Konspol wspiera Forum III Wieku w Nowym Sączu

Firma Konspol jest zaangażowana w sprawy społeczne, dlatego tym razem została partnerem biznesowym jubileuszowego, X Forum III Wieku w Nowym Sączu. W dniach 5-8 września w Bibliotece Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu spotkają się eksperci, by dyskutować o srebrnej gospodarce i o zaangażowaniu seniorów w życie publiczne.

13.08.2018 Konspol po raz kolejny partnerem tytularnym półmaratonu w Krynicy-Zdroju

Konspol po raz kolejny partnerem tytularnym półmaratonu w Krynicy-Zdroju.

13.08.2018 Tortille firmy Konspol w nowej odsłonie na nośnikach outdoor

W drugiej połowie sierpnia w największych miastach w Polsce pojawią się billboardy promujące tortille arabską firmy Konspol, która przeszła lifting szaty graficznej. Marka zachęca konsumentów, do zwrócenia uwagi na nowe opakowania .

27.06.2018 Wakacyjny Turniej Tenisowy o puchar firmy Konspol.

Zapraszamy na wakacyjny turniej tenisowy o puchar firmy Konspol.

21.06.2018 Firma Konspol zdobywcą Pucharu Polski Firm i Zakładów.

Sezon mundialowy ruszył pełną parą – w sklepach zapanował piłkarki szał, Polcy kibice tłumnie opanowali moskiewskie ulice, a polskie miasta utonęły w biało czerwonych barwach.