Konspol

Konspol kontynuuje swoją pomoc i przekazuje produkty kolejnym potrzebującym

16 października 2020 godz. 10:07

Koronawirus nadal nie daje za wygraną, w związku z czym coraz więcej grup społecznych potrzebuje wsparcia. Konspol konsekwentnie kontynuuje swoją pomoc i przekazuje produkty kolejnym potrzebującym

Obecna sytuacja to ogromne wyzwanie dla całego społeczeństwa. Wzajemna pomoc i wsparcie to jeden z niezbędnych elementów walki z pandemią. Konspol, niezmiennie aktywnie uczestniczy w tej pomocy od początku pandemii, dzieląc się z kolejnymi placówkami tym, co ma najlepszego do zaoferowania – swoimi produktami. Firma kieruje swoje działania pomocowe zarówno do placówek medycznych, doceniając ich wkład w walkę z wirusem, jak i do placówek pomocowo-opiekuńczych, jak fundacje czy domy opieki społecznej. Obecnie wsparcie rzeczowe w postaci wyrobów Konspolu otrzymało Chorzowskie Stowarzyszenie Charytatywne „Pomocna Dłoń”, zajmujące się pomocą m.in. sierocińcom, domom opieki, osobom biednym, niedołężnym, bezdomnym czy rodzinom wielodzietnym, tym, którym w tym trudnym czasie może się funkcjonować wyjątkowo ciężko.

Jako firma odpowiedzialna społecznie jesteśmy zawsze  gotowi  pomagać innym i wspierać inicjatywy,  służące wsparciu osób potrzebujących.

 

veneo_konspol_post_pomagamy_20201009