Konspol

Konspol kontynuuje swoje wsparcie dla MKS Sandecja

8 września 2021 godz. 15:56

Konspol przedłuża współpracę z MKS Sandecja i kontynuuje sponsoring nowosądeckiego klubu sportowego. Dążenie do najwyższych standardów i wysoka jakość działań to wartości przyświecające obu stronom, bez których niemożliwe byłoby osiąganie dotychczasowych wyników.

Konspol już od dawna wspiera sportowców i chętnie uczestniczy w sportowych emocjach. Obie strony umowy mają więc nadzieję, że przedłużenie współpracy otworzy klubowi nowe możliwości i ugruntuje siły do dalszej walki o wysokie miejsce w I lidze, dając tym powód do dumy samemu klubowi, kibicom, jak i sponsorowi.  

Konspol od lat wspiera inicjatywy społeczne, kulturalne i sportowe. Tym bardziej cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę z klubem MKS SANDECJA Nowy Sącz. Dla naszej firmy bardzo ważne jest wspieranie lokalnych społeczności i drużyn sportowych, a możliwość współpracy z tak ambitnym i dynamicznie rozwijającym się zespołem daje nam szczególną satysfakcję – mówi Agnieszka Piech, Marketing Manager w Konspolu.

Grać fair play, być ambitnym i tworzyć jeden zespół, to zarówno w sporcie, jak i w biznesie niepodważalne przesłanki sukcesu. Od lat przyświecają one klubowi oraz jego sponsorowi. Poczucie tej jedności na gruncie lokalnym to od początku istnienia firmy jedna z ważniejszych przesłanek Konspolu, realizowana m.in. poprzez wspieranie wielu regionalnych inicjatyw. Współpraca z nowosądeckim klubem to kolejny z lokalnych projektów, gdyż właśnie w tym mieście znajduje się jeden z zakładów produkcyjnych firmy. Konspol będzie więc ponownie, wraz z kibicami, towarzyszył piłkarzom w ich sportowej rywalizacji i brał udział w następnym emocjonującym roku zmagań o najwyższe sportowe sukcesy klubu.

 

 1foto