Konspol

Konspol sponsorem 24. Jesiennego Festiwalu Teatralnego

16 lipca 2020 godz. 11:46

We wrześniu w Starym Sączu odbędzie się 24. edycja Jesiennego Festiwalu Teatralnego. Konspol po raz kolejny został złotym sponsorem tego wydarzenia

Festiwal rozpocznie się 21 września i potrwa do 5 października. W ciągu dwóch tygodni publiczność będzie miała okazję obejrzeć aż 14 spektakli teatralnych. Dodatkową atrakcję stanowić będzie specjalny koncert i możliwość obejrzenia wystaw fotografii. Na scenie jesiennego festiwalu królować będą spektakle i widowiska o różnej tematyce, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. W ramach festiwalu prezentowane będą spektakle teatrów warszawskich, w tym m.in. Kwadrat, Capitol czy Kamienica oraz spektakle teatrów z Krakowa, Rzeszowa, Katowic  i Nowego Sącza. Spektakle główne przeplatane będą koncertami i przedstawieniami kameralnymi dla dorosłych, jak również dla dzieci i młodzieży.

Konspol, jako firma odpowiedzialna społecznie, od wielu lat aktywnie angażuje się w różnego rodzaju akcje pomocowe, ale także we wspieranie kultury i sztuki m.in. poprzez sponsoring wydarzeń kulturalnych. Firma chętnie uczestniczy w projektach, mających pozytywne przełożenie na rozwój życia społecznego.