Konspol

Konspol sponsorem strategicznym SPS KONSPOL SŁUPCA

23 czerwca 2020 godz. 12:56

Konspol od samego początku swego istnienia skupiał się na współpracy i wspieraniu lokalnych inicjatyw, drużyn sportowych i potrzeb okolicznych mieszkańców zwłaszcza w regionie, w którym zlokalizowane są zakłady Konspol. Od roku 2014 Konspol wspiera klub siatkarski SPS Słupca. Współpraca ta wpłynęła znacząco na rozwój klubu – powstały grupy młodzieżowe, które zaczęły szkolić młodych zawodników, a drużyna seniorska zaczęła odgrywać coraz większą rolę w rozgrywkach 3 ligi

W sezonie 2015/2016 staliśmy się sponsorem strategicznym drużyny SPS Słupca, nasz logotyp pojawia się na strojach zawodników drużyny , której marka siatkarska jest rozpoznawalna w kraju i której mecze zawsze rozgrywają się przy pełnych trybunach. Od tego momentu wszystkie drużyny występujące w rozgrywkach młodzieżowych i seniorskich występują pod szyldem SPS KONSPOL SŁUPCA.

Dla drużyny współpraca z Konspol stwarza nowe możliwości rozwoju młodych talentów i całego zespołu, współudział naszej firmy gwarantuje długofalowy sukces. Drużyna dzięki wsparciu KONSPOL może się rozwijać, odnosi coraz większe sukcesy, wytycza sobie nowe, coraz ambitniejsze  cele – w tym roku jest to dobry występ w Pucharze Polski i walka o I-szą ligę.

Dla Konspolu to kolejny krok w działaniach na rzecz sportu i społeczności lokalnej.

Dla SPS Słupca to stabilność i  nowe możliwości

 

sps sezon 20192020

sps sezon 20182019

sps sezon20172018

sps sezon20182019 gra