Konspol

Konspol wspiera sportowy rozwój dzieci.

31 października 2016 godz. 16:14

Od września bieżącego roku KONSPOL wspiera szkółkę MUKS Dunajec. Od kilkunastu lat przywiązujemy ogromną wagę do wspierania sportu oraz promowania zdrowego stylu życia.

Od września bieżącego roku KONSPOL wspiera szkółkę MUKS Dunajec. Od kilkunastu lat przywiązujemy ogromną wagę do wspierania sportu oraz promowania zdrowego stylu życia. Pomagamy zarówno drużynom jak i indywidualnym sportowcom wspierając ich treningi i udział w zawodach. Konspol popiera wiele inicjatyw, które służą rozwojowi aktywności fizycznej będąc m.in. od kilku lat zaangażowanym w sponsoring biegów, w tym biegu "Policz się z cukrzycą" organizowanego przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a w roku 2016 r. był również partnerem tytularnym KONSPOL PÓŁMARATON w ramach VII Festiwalu Biegowego w Krynicy. Jako lider rynku mięsa drobiowego nie tylko dostarczamy konsumentom wysokiej jakości produkty,  ale też przykładamy dużą wagę do rozszerzania wiedzy na temat właściwego sposobu odżywiania się.

Wspieramy wiele lokalnych przedsięwzięć, a w związku z tym, że dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie dzieci i młodzieży postanowiliśmy  wesprzeć od września 2016 roku drużynę piłkarską z Nowego Sącza - MUKS DUNAJEC mając nadzieję, że wsparcie firmy Konspol pomoże drużynie rozwijać talenty sportowe i realizować swoje cele treningowe.