Konspol

Pan Prezes Kazimierz Pazgan wyróżniony Diamentowym Laurem Umiejętności i Kompetencji.

19 stycznia 2018 godz. 10:00

Z wielką przyjemnością, my: pracownicy Firmy Konspol-Holding, przyjęliśmy wiadomość o wyróżnieniu Pana Prezesa Kazimierza Pazgana Diamentowym Laurem Umiejętności i Kompetencji.

Z wielką przyjemnością, my: pracownicy Firmy Konspol-Holding, przyjęliśmy wiadomość o wyróżnieniu Pana Prezesa Kazimierza Pazgana Diamentowym Laurem Umiejętności i Kompetencji.

Kazimierz Pazgan dołączy tym samym do znakomitego grona laureatów tej prestiżowej nagrody, którą otrzymali między innymi: Jan Paweł II, Vaclav Havel, Andrzej Wajda, Jan Nowak Jeziorański czy Zbigniew Brzeziński.

Laury Umiejętności i Kompetencji na trwałe już wpisały się w polską rzeczywistość, a ich historia sięga 1992 roku. Wtedy to działacze samorządu gospodarczego skupieni w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach wystąpili z inicjatywą nagradzania symbolicznymi „Laurami” nieprzeciętnych ludzi, wybitne osobowości, wyróżniające się firmy, organizacje i instytucje, które aktywnie i skutecznie włączyły się w proces tworzenia gospodarki rynkowej, jej restrukturyzacji czy dostosowywania do standardów europejskich. Celem Laurów Umiejętności i Kompetencji jest również pokazywanie autorytetów, których w dzisiejszych, niespokojnych czasach potrzeba szczególnie.

Kazimierz Pazgan doskonale wpisuje się w grono wyróżnionych osobistości.
Wizjoner, pasjonat, lider biznesu, zawsze podchodzący z szacunkiem do drugiego człowieka. Jest właścicielem Grupy Konspol, największego w Polsce producenta i przetwórcy drobiu. Grupa Konspol to firma stawiająca na nowoczesną technologię, oferująca innowacyjne produkty, różnorodny asortyment i certyfikowaną jakość, czym z roku na rok zdobywa coraz większą ilość lojalnych klientów.

 

My, pracownicy firmy Konspol, jesteśmy dumni z tego wyróżnienia , cieszymy się  Pana autorytetem, Pana sukcesami, wspaniałym dziełem życia.

W tej uroczystej chwili prosimy o przyjęcie naszych serdecznych gratulacji, słów najwyższego uznania za kompetencje i umiejętności, za stworzenie Grupy „Konspol”, za to, że oprócz wskaźników ekonomicznych  widzi Pan zawsze człowieka, pracownika, jego potrzeby   i problemy.