Konspol

Produkty Konspol nagrodzone w konkursie „Złoty Paragon 2020 – Nagroda Kupców Polskich”

21 maja 2020 godz. 15:47

15 maja ogłoszone zostały wyniki dziesiątej edycji konkursu „Złoty Paragon 2020– Nagroda Kupców Polskich”. Edycja konkursu była wyjątkowa – po raz pierwszy w jego historii wyniki zostały ogłoszone poprzez kanał YouTube, a produkty Konspol otrzymały bardzo wysokie miejsca w trzech kategoriach.

W tegorocznej edycji nagrodzone zostały: Szynka z wędzarni, która zajęła I miejsce w kategorii wędliny Premium, Kiełbaski Śląskie oraz Pierogi Nowe z mięsem i kaszą gryczaną, którym przyznano wyróżnienia w swoich kategoriach.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim za oddane głosy i okazane nam zaufanie. Przyznane nagrody cieszą nas tym bardziej, że uhonorowane produkty już wcześniej otrzymywały różnego rodzaju nagrody i wyróżnienia, co tylko potwierdza, że niezmiennie utrzymują one swoją wysoką jakość, a my mamy pewność, że klienci bardzo ten fakt doceniają.

Ze swojej strony zapewniamy, że nadal będziemy dokładać wszelkich starań, aby naszym klientom dostarczać produkty na najwyższym poziomie zarówno jakościowym, jak i smakowym.

 

wyroznienie_wszystkie