Konspol

WAŻNA INFORMACJA – WYCOFANIE PRODUKTU Z RYNKU

8 lipca 2020 godz. 12:46

Konspol Holding Sp. Z o.o podjął decyzję o wycofaniu z rynku 1656 kg Hamburgera XXL drobiowo-wieprzowego, 450 g Numer partii: 276/VI Termin przydatności do spożycia: 16.07.2020 oraz 1221 kg Hamburger drobiowego, 300 g Numer partii: 294/VI Termin przydatności do spożycia: 20.07.2020

Podjęliśmy taką decyzję na podstawie wyników badań próbek, które wykazały obecność bakterii Listeria monocytogenes.
Konspol niezwłocznie podjął  działania, aby wycofać produkty, którego dotyczy problem z punktów sprzedaży. Współpracujemy także ściśle z partnerami handlowymi, władzami weterynaryjnymi i sanitarnymi, aby upewnić się, że produkt ten nie znajduje się na półkach sklepowych. Informacje o konieczności zwrotu lub zniszczenia produktów z tej partii znalazły się również w punktach sprzedaży.

Prosimy  konsumentów, którzy mogą mieć te produkty w domu o ich wyrzucenie lub zwrot do punktu, w którym zostały zakupione.  Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać bezpieczne, wysokiej jakości produkty, a  zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas od 40 lat priorytetem  - dlatego niezwłocznie podjęliśmy wszelkie działania aby te partie produktu wycofać ze sprzedaży.

Przepraszamy naszych klientów za wszelkie niedogodności.