Konspol

WEKTOR 2015 dla Pana Prezesa Kazimierza Pazgana

18 stycznia 2016 godz. 10:32

Wektor 2015

Miło nam podzielić się informacją, że Pan Prezes Kazimierz Pazgan otrzymał nagrodę Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej WEKTOR 2015. Twórca, właściciel i Prezes Grupy Konspol został doceniony i wyróżniony za konsekwentną promocję polskich produktów na świecie oraz za przekształcenie lokalnej firmy drobiarskiej w potentata na skalę międzynarodową.
Kazimierz Pazgan nie potrafił nigdy stać w miejscu, rozwijał firmę, zdobywał nowe, również zagraniczne rynki. Stworzył potężny, nowy, rodzinny holding. W zarządzaniu nim uczestniczy już drugie pokolenie.

Trudno byłoby w tych kilku zdaniach wymienić wszystkie funkcje społeczne, wyróżnienia i nagrody Kazimierza Pazgana. Honorowy Obywatel Nowego Sącza, „Człowiek Wielkiego serca” „Ambasador Ziemi Sądeckiej”, Prezes Krajowej Izby Gospodarczej, współzałożyciel Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu. Dzisiaj szturmuje rynki Dalekiego Wschodu, buduje w Indonezji najnowocześniejszy na świecie zakład uboju i przetwórstwa kurczaka. Bo pasją jego życia jest ciągły ruch i rozwój, postęp w urzeczywistnianiu swoich wizji.