Konspol

Konspol

Konspol jest najbardziej zaawansowanym technologicznie producentem i przetwórcą kurczaka w Polsce, zaliczanym do europejskich liderów.

Konspol to nowoczesna firma z tradycją sięgającą ponad 35 lat, specjalizująca się w hodowli oraz produkcji mięsa, wędlin i wyrobów gotowych na bazie kurczaka. W swojej strukturze posiada trzy firmy zintegrowane pionowo – proces produkcyjny jest kontrolowany na każdym etapie. Od stycznia 2019 roku należy do firmy CARGILL będąc częścią Cargill Global Protein Business.

Konspol Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Słupcy  to jedna z najbardziej nowoczesnych w Europie ubojnia kurczaków chłodzonych po uboju powietrzem jak również nowoczesny zakład przetwórczy z 4 liniami do produkcji wyrobów convenience. Zakład posiada międzynarodowe certyfikaty jakości, w tym IFS, BRC oraz Halal. 

Konspol Holding Sp. z o.o., Oddział Nowy Sącz - zakład przetwórstwa kurczaków, który jako pierwszy w Polsce wprowadził do oferty produkty bazujące na unikalnej technologii wytwarzania produktów w 100% z mięsa kurczaka. Obecnie w portfolio firmy znajdują się  różnorodne pozycje produktowe we wszystkich asortymentach m.in.: wędliny, pasztety, parówki, kiełbasy, wyroby gotowe convenience, kiełbasy cienkie, wyroby grillowe, wędliny Light, produkty bezglutenowe oraz pierogi.

Konspol Holding Sp. z o.o., Oddział Gierłatowo to nowoczesna w pełni skomputeryzowana wytwórnia pasz o potencjale około 15 ton na 1 godzinę i producent kurczaków karmionych ziarnami zbóż i roślinami strączkowymi, bez dodatków antybiotyków i maczek mięsno-kostnych.

Nasza firma  jest wyjątkowo atrakcyjna dla klientów, ponieważ oferuje szeroki asortyment produktów z kurczaka od świeżego mięsa do najbardziej przetworzonych produktów delikatesowych, nieustannie podnosi standardy produkcji i inwestuje w nowoczesne zaplecze produkcyjne i technologiczne. Nasze produkty trafiają do zróżnicowanych odbiorców zarówno krajowych jak i zagranicznych. Jakość, efektywność , innowacyjność – to wartości, które czynią nas uznanym producentem i rzetelnym partnerem biznesowym.

 

KLUCZOWI ODBIORCY

  • Handel tradycyjny: Sklepy i hurtownie
  • Sektor HoReCa: B2B, hotele, restauracje
  • Handel nowoczesny: sieci hiper i supermarketów, dyskonty
  • Eksport: Wielka Brytania, Finlandia, Szwajcaria, Dania, Szwecja, Holandia, Słowacja, Słowenia, Niemcy, Irlandia, Francja