Język

  • English
  • Polski
  • Русский
  • Deutsch
  • 日本語

GRUPA KONSPOL

Grupa Konspol jest najbardziej zaawansowanym technologicznie producentem i przetwórcą kurczaka w Polsce, zaliczanym do europejskich liderów.
Grupa składa się z czterech zintegrowanych firm:

Pasz Konspol to nowoczesna w pełni skomputeryzowana wytwórnia pasz o wydajności 16 ton produkcji pasz na 1 godzinę i producent kurczaków hodowanych na paszach roślinnych opartych na niemodyfikowanej soji i kukurydzy, bez dodatków mączek mięsno-kostnych, bez tłuszczy zwierzęcych, bez antybiotykowych stymulatorów wzrostu.

Konspol Bis to jedna z najbardziej nowoczesnych w Europie ubojnia kurczaków chłodzonych po uboju powietrzem o wydajności 12 tys. sztuk kurczaków na godzinę. Zakład posiada międzynarodowe certyfikaty jakości, w tym BRC oraz Halal. W Konspol Bis została uruchomiona również linia do produkcji convenience food.

Konspol Holding pierwszy z grupy zakład przetwórstwa kurczaków oferujący ponad 100 asortymentów, wszystkie wyprodukowane na bazie unikalnej technologii w 100% z mięsa kurczaka, o potencjale produkcyjnym 4 tys. ton wyrobów gotowych miesięcznie.

Trans Konspol zapewnia zaplecze logistyczne, dysponuje bazą samochodów chłodni. Poza tym posiada specjalistyczne grupy budowlane i know-how na budowę m. in. oczyszczalni ścieków i zakładów przetwórczych. Specjalizuje się również w usługach handlowych: posiada stację paliw oraz restaurację.Grupa Konspol jest wyjątkowo atrakcyjna dla klientów, ponieważ oferuje szeroki asortyment produktów z kurczaka od świeżego mięsa do najbardziej przetworzonych produktów delikatesowych, z własną dostawą na obszarze całej Polski. Wraz z rosnącą świadomością i wrażliwością konsumentów na wartości zdrowotne żywności, rośnie również popularność produktów Konspolu. Pomimo swojego pochodzenia z czystego mięsa kurczaka nasze produkty konkurują wyjątkowo dobrze z produktami wieprzowymi i wołowymi. Jest to obok wysokiej jakości, efekt stosowania unikalnej własnej technologii.


KLUCZOWI ODBIORCY

Sklepy i hurtownie
Odbiorcy specjalistyczni
Sektor HoReCa, w tym sieci hoteli i restauracji
Sieci hipermarketów
Odbiorcy zagraniczni z: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Słowacji, Szwajcarii, Niemiec, Francji, krajów Skandynawskich

Copyright 2005-2015 Konspol Holding Sp. z o.o.