Konspol

Zdrowe produkty

Wiele osób uważa, że zdrowym jest się wtedy, kiedy nie cierpi się na żadną chorobę. Nie jest to do końca prawdą.

Zdrowie to nie tylko brak choroby, ale stan pełnej równowagi fizycznej i psychicznej. Pierwszym objawem zaburzenia tej równowagi jest ogólne złe samopoczucie, ciągłe zmęczenie, problemy z koncentracją, kłopoty z cerą, wypadanie włosów itp. Problemy te mogą wynikać z przepracowania, niewłaściwej diety, zbyt małej ilości snu itp. Niestety bardzo często bagatelizujemy te objawy.

Zdrowe odżywianie jest fundamentem naszego zdrowia. Choroby cywilizacyjne (w 80% przyczyna śmiertelności we współczesnym świecie) zależą w zasadniczej mierze od tego, co znajduje się w diecie.

W Konspolu od lat troszczymy się o zdrowie naszych klientów. Dzięki stosowaniu unikalnej technologii, nasze produkty są niskotłuszczowe, mają małą zawartość cholesterolu, są zdrowe i smaczne.

Celem naszej firmy jest dostarczenie wyrobów dietetycznych, bogatych w niezbędne składniki odżywcze, wytworzonych z naturalnych składników najwyższej jakości.

Jeśli pozostajesz na diecie bezglutenowej, masz alergię na gluten, preferujesz produkty o niskiej zawartości tłuszczu i dbasz o swoje zdrowie, sięgnij po produkty LIGHT i BEZGLUTENOWE z Konspolu.


 Oto nasza recepta na zachowanie zdrowia przez długie lata.

Odpowiednia dieta, systematyczna aktywność fizyczna, zachowanie równowagi między czasem przeznaczonym na pracę i odpoczynek oraz optymistyczne nastawienie do życia.